Stichting Tigers Gym Social Club (TGSC) zet kickboksen in als middel om mensen met elkaar te verbinden. We richten ons op mensen voor wie sociaal contact minder vanzelfsprekend is, zoals ouderen, mensen met een migratie- of vluchtelingenachtergrond, mensen met een beperking en mensen in een kwetsbare situatie.
In onze lessen draait het niet om zo hard mogelijk slaan of zo goed mogelijk kunnen kickboksen. We creëren een veilige en inclusieve omgeving waarin deelnemers samen bewegen, elkaar ontmoeten, grenzen leren aangeven en vertrouwen opbouwen, en zo werken aan zowel hun fysieke als mentale welzijn.
TGSC is een jonge stichting, officieel opgericht in maart 2025. We werken nauw samen met kickboksschool Tigers Gym, waarvan de leden zich als vrijwilliger inzetten voor de stichting en waarvan we de locaties gebruiken. Na een geslaagd eerste projectjaar werken we nu toe naar het projectjaar 2026-2027, waarin we meer lessen gaan aanbieden en verder willen groeien als organisatie.
Log in of maak een account aan om op de vacatures te solliciteren.
Op het moment zijn er geen vacatures.
